«Механічний завод», м. Херсон, Україна – металургійне підприємство, яке було засноване в 2000 році.
Image module
Image module

Система менеджменту якості сертифікована «BUREAU VERITAS CERTIFICATION» згідно стандарту ISO 9001:2015.

Підприємство розташоване в промисловій зоні м. Херсон на земельній ділянці площею 65055 кв. м.

З метою впровадження енергозберігаючих технологій та устаткування металургійне виробництво було повністю реконструйоване в 2014 р.. Зараз це сучасний плавильний комплекс, який дозволяє виготовляти до 10000 тон в рік якісних сплавів.

Технології, які застосовуються і сучасна лабораторія дають можливість гнучко реагувати на потреби замовників, у тому числі виготовляти сплави зі спеціальним хімічним складом.

Вигідне географічне положення м. Херсон: до 200 км. від морських портів Одеса та Чорноморськ, близько 1000 км. від кордону України з ЄС, вільний доступ до морських портів і автомобільних магістралей забезпечує надійний зв’язок з партнерами і прямі постачання продукції замовникам.

Завод спеціалізується на виробництві сплавів для підприємств автомобільної і машинобудівної промисловості країн Європи, Азії та Близького Сходу.

Бренд «MZ» відомий у більш ніж 40 компаніях, більшість з яких є відомими світовими лідерами «Mitsubishi», «Toyota», «Honda», «Volksvagen», «General Motors», «Siemens», «Skoda» і зареєстрований на Лондонській біржі металів.

На підприємстві працює колектив фахівців, що забезпечують цілодобову роботу плавильних агрегатів, заготівлю і переробку сировини, зберігання та відвантаження готової продукції замовникам.

Наші пріоритети:

  • виготовлення продукції високої якості відповідно до очікувань споживачів з урахуванням інтересів бізнесу та суспільства;
  • життя і здоров'я персоналу - основна цінність підприємства;
  • захист довкілля і екологічна безпека - невід'ємні складові процесу.