Blog categories

Comments

Механічний завод взяв участь в найбільшій у світі виставці ливарного виробництва GIFA2019

З 25 по 29 червня 2019 року в Дюссельдорфі (Німеччина) пройшла 14-а Міжнародна торгова виставка GIFA 2019, яка тематично охоплює всі області технологічних процесів для ливарного виробництва і інформує про останні події в галузі.

У виставці взяли участь 2360 експонентів, які розмістили свої стенди на ділянці площею 120000 кв.м . Більше 72500 відвідувачів ознайомилися з передовими технологіями і діяльністю компаній з більш ніж 120 країн.

Свій стенд на виставці в черговий раз представив ТОВ «Механічний завод», з метою розширення рамок співпраці з іноземними партнерами.

GIFA є платформою для успішної бізнес-діяльності і показником нововведень, на які ливарна галузь буде орієнтуватися в майбутньому. Експонентам була надана можливість налагодити ділові контакти, а відвідувачі отримали можливість безпосередньо і особисто спілкуватися з відомими виробниками з усього світу.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 460px;}