Blog categories

Comments

Механічний завод провів суботник в «Дубках»

До Великодня залишається трохи більше тижня. Справжній господар прагне встигнути привести до ладу не тільки власний будинок, але і прилеглу територію на вулиці. Це зелена зона на Миколаївському шосе в Херсоні, її благоустроєм вирішили зайнятися на «Механічному заводі».

Територія вважається захисною санітарною зоною, адже розташована між промисловими підприємствами і житловим масивом. Ініціатор суботника Андрій Путілов не приховує – рішення висадити тут саме дуби не випадкове, оскільки свого часу неподалік тривала боротьба за дубовий гай, який хотіли вирубати заради забудови. Тоді від сокири дерева врятували херсонці і громадськість їх підтримала. Зараз зелена зона занедбана.

За словами працівників заводу, ініціативу попрацювати тут вони сприйняли з задоволенням, адже чимало з них живе на Таврійському районі. Спальному мікрорайону не вистачає доглянутих куточків для відпочинку. Дерева працівники заводу висадили менш ніж за годину, а після громадської справи повернулись до місця своєї роботи. На «Механічному заводі» сподіваються, що їхню ініціативу наслідуватимуть інші, і ця зелена зона оновиться повністю.

pik.ua

Your email address will not be published. Required fields are marked *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 460px;}