Про підприємство "Механічний завод"

"МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД"
- одне з передових підприємств з виробництва якісних алюмінієвих сплавів в Україні та СНД. Площа території 16 акрів, площа виробничих приміщень 7200 кв.м.

Завод заснований в 2000 році і за короткий період став лідером у галузі вторинної металургії в Україну.

Вигідне географічне положення м. Херсона: 200 км від морських портів Одеса та Іллічівськ, близько 1000 км від західного кордону України, вільний доступ до морських портів, залізниці та автомобільним магістралям забезпечує надійний зв'язок з партнерами і прямі поставки продукції замовникам.

Завод виробляє до 15000 тонн в рік вторинних алюмінієвих сплавів за стандартами країн СНД, Німеччини, Італії, Франції, Японії, США. Основна маса продукції експортується підприємствам автомобільної та машинобудівної промисловості країн Європи, Азії, і Близького Сходу.

Застосовувані технології високого сучасного рівня дають можливість гнучко реагувати на потреби замовників, в тому числі виробляти сплави з унікальним хімічним складом в промислових обсягах, які іншими підприємствами Україна не виготовляються. Щомісяця у виробництві перебуває до 10 видів сплавів.

Бренд "MZ"зареєстрований на Лондонській біржі металів. Механічний завод є членом Херсонської торгово-промислової палати при торгово-промисловій палаті України. На заводі розроблена і впроваджена в дію система управління якістю на базі міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Система сертифікована міжнародною компанією «Bureau Veritas Quality International» і національним виробничо-сертифікаційним центром «Югтест».